VOLNÁ MÍSTA

Lesní mateřská škola Lesokruh v Třebechovicích hledá průvodce/průvodkyni s kvalifikací pro výkon činnosti učitele MŠ.
Práce na částečný úvazek, pracovní doba 7.30-16.30, celodenní směny.

Náplň práce: přímá práce s dětmi ve věku 2,5-6 let, vytváření pedagogické koncepce, programové náplně a pomůcek, komunikace s rodiči, organizování akcí LMŠ, propagace LMŠ.
Požadujeme: pracovní zkušenosti s vedením dětského kolektivu předškolního věku, schopnost práce s dětmi venku za každého počasí, pozitivní přístup k dětem a životnímu prostředí, orientaci či vzdělání v oblasti environmentální výchovy, kladný přístup k alternativním pedagogickým směrům, obětavost a vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup při tvorbě a udržování zázemí LMŠ, vlastní iniciativu a nápady v souvislosti s provozem LMŠ.
Nabízíme: Nabízíme: zajímavou, pestrou a samostatnou tvůrčí práci s využitím vlastní kreativity; možnost osobního i profesního rozvoje a růstu; možnost dalšího vzdělávání; příjemné pracovní prostředí v přírodě, nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis na skolka@lesokruh.cz .