LESOKROUŽEK

Lesní klubík pro děti mladší 3 let

Lesokroužek ve školním roce 2022-2023

Klubík pro děti mladší 3 let s rodiči

Lesokroužek bude letos probíhat vždy ve středu. 

Data setkání v prvním pololetí:  18. ledna

Data setkání v druhém pololetí 2023: 

8. února, 22. února, 8. března, 22. března, 5. dubna, 19. dubna, 3. května, 17. května, 31. května, 28. června.

Scházíme se vždy v 9 hod v Lesním klubu Lesokruh. Konec v 11.30 hod. 

S sebou si vezměte svačinku, podložku na sezení v lese, vhodné oblečení. Budeme tvořit, zpívat, tančit. Dost prostoru bude také na volnou hru a prozkoumávání lesa.

Pro přihlašování pište na email: lesokrouzek@gmail.com  a uveďte do mailu počet osob, které na Lesokroužek přijdou a počet obědů, které si přejete objednat. (https://www.lesokruh.cz/jidelnicek-verejnost/)

Budu se těšit, Martina Rosenbergová


LESOKROUŽEK - klubík pro děti mladší 3 let a jejich rodiče

I ti nejmenší v něm mohou, stejně jako jejich starší kamarádi, prožívat radosti a dobrodružství spojená s lesní školkou.

Budeme spolu objevovat krásy a taje přírody a její proměny v průběhu roku. Děti si zvyknou na prostor lesa a pohyb v přírodě za každého počasí, na společné aktivity i na kamarády.

Část programu klubíku je organizovaná. Aktivity a tvoření vycházejí z ročních dob a tradic,
z využívání přírodních materiálů a motivů. Činnosti jsou jednoduché, zaměřené na kreativitu, kontakt s přírodou, rytmiku i společné poznávání se. Důležitou součástí je také volná hra, kdy můžou děti společně s rodiči jako svými průvodci (nikoli dohlížiteli) objevovat a prohlubovat svůj vztah k přírodě.

Rodiče si popovídají a především najdou motivaci k procházce do přírody, která nám často
v každodenním shonu chybí.

Na sebe vhodné oblečení pro děti i rodiče (budeme se scházet za každého počasí). S sebou svačinu, pití, kousek karimatky jako podložku na sezení v lese.

Jednotlivý vstup 120 Kč.

Permanentka na 5 vstupů 500 Kč.

Maximální možná kapacita rodin pro Lesokroužek je 10, kroužek se koná za účasti minimálně 3 rodin. Díky za pochopení.

Stále platí, že si můžete objednat oběd z naší školkové kuchyně. A to do úterý 13 hod. Jidelníček najdete zde https://www.lesokruh.cz/jidelnicek-verejnost/, cena oběda je 100Kč. Oběd si musíte odnést s sebou, je tedy nutno donést si jídlonosič či jiné nádoby.

Martina a víla Ostružinka


Případné další dotazy lze směřovat na průvodkyni Martinku, která Lesokroužkem provází - email: lesokrouzek@gmail.com . Na vílu Ostružinku mail bohužel nemáme :-).