LESOKROUŽEK

Lesní klubík pro děti mladší 3 let

Lesokroužek ve školním roce 2023-2024

Klubík pro děti mladší 3 let s rodiči

Lesokroužek bude letos probíhat vždy v pondělí. 

Data setkání v druhém pololetí:  22. ledna, 5. února, 19. února, 4. března, 18. března, 25. března, 29. dubna, 13. května, 20. května, 27. května, 10. června a 24. června

 Scházíme se vždy v 9 hod v Lesním klubu Lesokruh  (naproti hotelu Bor). Konec v 11.30 hod. 

S sebou si vezměte svačinku, podložku na sezení v lese, vhodné oblečení. Budeme tvořit, zpívat, tančit. Dost prostoru bude také na volnou hru a prozkoumávání lesa.

Pro přihlašování pište na email: lesokrouzek@gmail.com  a uveďte do mailu počet osob, které na Lesokroužek přijdou a počet obědů, které si přejete objednat. (https://www.lesokruh.cz/jidelnicek-verejnost/)

Budu se těšit, Martina Rosenbergová


LESOKROUŽEK - klubík pro děti mladší 3 let a jejich rodiče

I ti nejmenší v něm mohou, stejně jako jejich starší kamarádi, prožívat radosti a dobrodružství spojená s lesní školkou.

Budeme spolu objevovat krásy a taje přírody a její proměny v průběhu roku. Děti si zvyknou na prostor lesa a pohyb v přírodě za každého počasí, na společné aktivity i na kamarády.

Část programu klubíku je organizovaná. Aktivity a tvoření vycházejí z ročních dob a tradic,
z využívání přírodních materiálů a motivů. Činnosti jsou jednoduché, zaměřené na kreativitu, kontakt s přírodou, rytmiku i společné poznávání se. Důležitou součástí je také volná hra, kdy můžou děti společně s rodiči jako svými průvodci (nikoli dohlížiteli) objevovat a prohlubovat svůj vztah k přírodě.

Rodiče si popovídají a především najdou motivaci k procházce do přírody, která nám často
v každodenním shonu chybí.

Na sebe vhodné oblečení pro děti i rodiče (budeme se scházet za každého počasí). S sebou svačinu, pití, kousek karimatky jako podložku na sezení v lese.

  • Jednotlivý vstup 220 Kč.
  • Permanentka na 5 vstupů 1000 Kč.
  • Permanentka na 10 vstupů 1900 Kč. 

Maximální možná kapacita rodin pro Lesokroužek je 10, kroužek se koná za účasti minimálně 3 rodin. Díky za pochopení.

Stále platí, že si můžete objednat oběd z naší školkové kuchyně. A to do neděle předcházející danému lesokroužkovému pondělí do 15 hod. Jidelníček najdete zde https://www.lesokruh.cz/jidelnicek-verejnost/, cena oběda je 120 Kč. Oběd si musíte odnést s sebou, je tedy nutno donést si jídlonosič či jiné nádoby.

Martina a víla Ostružinka


Případné další dotazy lze směřovat na průvodkyni Martinku, která Lesokroužkem provází - email: lesokrouzek@gmail.com . Na vílu Ostružinku mail bohužel nemáme :-).